Stomatologia zachowawcza

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA


Twój uśmiech jest na co dzień Twoją wizytówką!

 

 

 

STOMATOLOGIA
ZACHOWAWCZA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest to dziedzina stomatologii zajmująca się nie tylko leczeniem próchnicy ale również leczeniem ubytków pochodzenia niepróchnicowego i znoszeniem nadwrażliwości zębów.
W naszym gabinecie dbamy o bezbolesność przeprowadzanych zabiegów a także staramy się maksymalnie zwiększyć komfort pacjenta podczas leczenia.

Wykorzystujemy najlepsze materiały do wypełnień dostępne obecnie na rynku i stale porównujemy ich jakość z innymi by mieć pewność, że zapewniamy Państwu najlepszą jakość uzupełnień. Pracujemy minimalnie inwazyjnie oszczędzając maksymalnie tkanki zęba dzięki zastosowaniu najnowszych technik stomatologii odtwórczej. Praca nad odpowiednim opracowaniem ubytku i wypełnieniem odbywa się w powiększeniu, które uzyskujemy pracując w lupach i pod mikroskopem. Kładziemy duży nacisk nie tylko na estetykę ale i również na funkcję wypełnień biorąc pod uwagę indywidualne warunki zgryzowe. Naszym celem jest wykonanie uzupełnień o optymalnych właściwościach biomechanicznych by zapewnić im trwałość i stabilność.

Zajmujemy się również znoszeniem nadwrażliwości zębów. Pacjenci określają to ją jako nieprzyjemne, bolesne odczucie podczas picia zimnych lub gorących napojów, oddychania zimnym powietrzem lub szczotkowania zębów. Istnieje wiele metod, dzięki którym możemy pomóc pacjentom dlategoteż do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.

USŁUGI STOMATOLOGICZNE


ABY PACJENT BYŁ ZAWSZE ZADOWOLONY

 

 

 

 

TWÓJ UŚMIECH JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

AKTUALNOŚCI


INFORMACJE WAŻNE

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami i ogłoszeniami Centrum Stomatologicznego TWÓJ UŚMIECH.

SKONTAKTUJ SIĘ!
I UMÓW NA WIZYTĘ

Centrum Stomatologiczne "Twój Uśmiech"
58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 3a

telefon:
+48 74 831 04 10
+48 74 832 33 04

mobile:
+48 792 323 304
+48 533 323 304

e-mail: rejestracja@twojusmiech.com.pl

czynne: pon-pt:  8.00 - 20.00,  sobota: 9.00 -14.00