DSD

DSD


cyfrowe projektowanie uśmiechu

 

 

 

DSD

 

 

 

 

 

 
lek. dent. Kamila Skrzyszewska.

 

 

 

 

Od niedawna w naszym gabinecie mamy do zaoferowania naszym pacjentom cyfrowe projektowanie uśmiechu - indywidualnie dopasowane do twarzy. Ta technologia to Digital Smile Design (DSD). Najpierw wykonujemy pacjentowi serię specjalnych zdjęć, następnie lekarz na ich podstawie wykonuje cyfrowy projekt, przy którym uwzględnia cechy każdego pacjenta (dopasowuje kształt i rozmiar zębów do kształtu twarzy, rysów oraz budowy ciała pacjenta).

Projekt wysyłany jest technikowi, który metodą nawoskowania tworzy model przyszłych zębów pacjenta, a lekarz potrafi przenieść ten projekt w postaci "próbnego uśmiechu" do jamy ustnej pacjenta, wykonać zdjęcia i pokazać pacjentowi do akceptacji przed wykonaniem prawdziwych prac stomatologicznych (koron, mostów, licówek, implantów).

Pacjent widzi we własnych ustach projekt nowego uzębienia i może sam podjąć decyzję czy chce się podjąć leczenia, czy też woli pozostać ze swoim aktualnym uśmiechem. Metoda ta od kilku lat z dużym powodzeniem jest stosowana w Stanach Zjednoczonych i znacznie ułatwia komunikację z pacjentem i pozwala mu zobaczyć możliwe efekty leczenia.

USŁUGI STOMATOLOGICZNE


ABY PACJENT BYŁ ZAWSZE ZADOWOLONY

 

 

 

 

TWÓJ UŚMIECH JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

AKTUALNOŚCI


INFORMACJE WAŻNE

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami i ogłoszeniami Centrum Stomatologicznego TWÓJ UŚMIECH.

SKONTAKTUJ SIĘ!
I UMÓW NA WIZYTĘ

Centrum Stomatologiczne "Twój Uśmiech"
58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 3a

telefon:
+48 74 831 04 10
+48 74 832 33 04

mobile:
+48 792 323 304
+48 533 323 304

e-mail: rejestracja@twojusmiech.com.pl

czynne: pon-pt:  8.00 - 20.00,  sobota: 9.00 -14.00